red&white Kuaför Ankara – +90 312 466 15 **

red&white Kuaför adresi ve red&white Kuaför telefon numarası +90 312 466 15 ** için tıklayın. red&white Kuaför, Ankara ilinde yer alan ve kuaför, berber alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

red&white Kuaför

red&white, 1985 yılında, başkentin nezih semtlerinden biri olan Çankaya’da kurulmuştur. Özünde hizmet ve üstün sanat anlayışı felsefesini benimseyen kurucular, yapılan çalışmalarla red&white markasını oluşturmuşlardır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, kadrosunda çalışan ekibin üstün özveri ve çalışmalarıyla kuaför camiasına demir atan red&white yine başkentin değişik semtlerinde açtığı şubeleriyle bir ağ gibi büyüyerek kuaförlük sanatında meslektaşlarına öncü olmuştur. Halka hizmet ve üstün sanat anlayışıyla yola çıkan sanatın ve modanın merkezi Paris’te, 1995 yılında “Mondial Coiffure Beaute”, 1996 yılında Belçika’da “Manifestation de Charleroi du 9 Semptembre CACF – L’OREAL” ve Türkiye’de ANKARA (Sheraton Hotel, Hilton Otel, MEB Şura Salonu) İSTANBUL (The Marmara Hotel, Capitol Tiyatro Salonu), ANTALYA (Falez Hotel) ve DENİZLİ (Richmond Hotel) illerinde şovlar yapmışlardır. Ülkemizi en güzel şekilde profesyonelce temsil eden red&white 1990’lı yılların başında da HCF (Haute Coiffure France)’nin Türkiye şubesinin açılışına öncülük ederek kuaförlük sanatına verdiği önemi bir kez daha vurgulamıştır. Özünde yetenek ancak eğitiminde kaçınılmaz bir etken olduğunu benimseyen red&white, 1999 yılında kurduğu okulda eğitim süzgecinden geçen 200 kişilik ekibiyle hizmet kalitesinden ödün vermeden güzele, iyiye ve başarıya doğru hiç durmadan ilerlemektedir.

red&white Türkiye’de bir ilke daha imza atarak 1999 yılında başladığı koleksiyon çekimlerini ve sonbahar-kış, ilkbahar-yaz tasarımlarını kendine özgü çalışmalarıyla gerçekleştirmektedir. red&white “SAÇINIZA KİMİN DOKUNDUĞU ÖNEMLİDİR” sloganıyla hizmetin, kalitenin ve sanatın birleştiği bir merkez olmaya devam etmektedir.

Adres: İran Caddesi 33/1 Gaziosmanpaşa Ankara
Telefon: +90 312 466 15 45
Web Sitesi: rw.com.tr
Konumu: Haritada görmek için tıklayın…

Çalışma Saatleri: Çalışma saatleri bilinmiyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir