Dr. Sinan Akkurt Bornova – 53038746**

Dr. Sinan Akkurt adresi ve Dr. Sinan Akkurt telefon numarası 53038746** için tıklayın. Dr. Sinan Akkurt, Bornova ilinde yer alan ve bir doktordur.

Dr. Sinan Akkurt

Vücudumuzun tüm organlarının yaydığı bir elektromanyetik frekans var. Tıpkı makinalar gibi. Bir televizyonun yaydığı dalganın şiddeti 5 GHz ise, organlarımız, hücrelerimiz ve dokularımızın frekansları bunun 100’de 1’i kadar olabilir. Ama sonuçta her insanın bünyesinde kendine özgü aralıklarda yayılan bir frekans var. Hastalıklı dokulara yaydıklarının tam aksi yönde ya da bazı durumlarda güçlendirilmiş frekanslar yollayarak bu hastalıklara karşı savaşma yöntemine ise biorezonans tedavisi diyoruz.

Biorezonans tedavisi, aralarında kanser, fıtık, çölyak, alerji ve obezitenin de bulunduğu 400’e yakın hastalığın tedavisinde başarılı sonuç veriyor. Batıda yaygın olarak bilinen, ülkemizde ise yeni tanınmakta olan biorezonans tedavisi; ağrısız, acısız ve yan etkisiz bir yöntemdir.

Biorezonansı Türkiye tanıtan isimlerin başında gelen Dr. Sinan Akkurt, yöntemin daha fazla hastaya umut olması için uluslararası konferanslarda konuşmacı olarak kendi metodlarını anlatmayı sürdürüyor. 2000 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan, bir süre hekim olarak görev yaptıktan sonra 2007’den bu yana ne denli işe yaradığına bizzat tanıklık ettiği biorezonans tedavisi alanında uzmanlaşan Dr. Sinan Akkurt, İzmir’deki Bornova Biorezonans Merkezi ve İstanbul Göztepe’de hizmet veriyor.

Dr. Sinan Akkurt, biorezonans alanında ilk ve tek kapsamlı Türkçe kaynak olan Biorezonans kitabının yazarıdır.

Adres: kazım dirik mah. 372/8 sok no:50 Bornova
Telefon: 5303874687
Web Sitesi: sinanakkurt.com.tr
Konumu: Haritada görmek için tıklayın…

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 8:30 sabah-6:30 akşam
Salı: 8:30 sabah-6:30 akşam
Çarşamba: 8:30 sabah-6:30 akşam
Perşembe: 8:30 sabah-6:30 akşam
Cuma: 8:30 sabah-6:30 akşam
Cumartesi: 8:30 sabah-6:30 akşam

Dr. Sinan Akkurt hakkında daha detaylı bilgi almak için adresini ziyaret edebilir, telefon açabilir veya web sayfasını tıklayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir